Authentics

Markę Authentics założył w 1981 roku Hansjerg Maier Aichen. Firma specjalizowała się w produkcji wyposażenia domu wykonywanego z tworzyw sztucznych. Na długo przed Ikea Authentics wprowadził na rynek niedrogie akcesoria łazienkowe i kuchenne z dobrej jakości plastików.  Jednak w późnych latach 90-tych firma popadła w kłopoty i w 2001 roku została przejęta przez niemieckego biznesmena Elmara Flototto.

Pan Flototto – prawdziwy człowiek renesansu  – szczególną słabość w biznesie ma do nowoczesnego wystroju wnętrz. Jego przedsięwzięcia – manufaktura mebli Flototto oraz produkcja wyposażenia pod marką Authentics skierowane są na innowacyjny i zarazem ponadczasowy design.

Dziś Authentics to wschodząca gwiazda wśród producentów markowego designerskiego wyposażenia wnętrz i zarazem świetnie zarządzana rodzinna firma.

Przedmioty Authentics wyróżniają zaskakujące połączenia funkcji z formą przedmiotu,  minimalizm i funkcjonalność. Wysmakowana kolorystyka , użycie znakomitej jakości materiałów i ponadczasowe wzornictwo sprawiają, że przedmioty Authentics zdobywają kolejne nagrody na światowych festiwalach designu. Niektóre z nagrodzonych produktów to np:

Blokady do drwi 2Stop- te kolorowe kliny zaskakują pomysłowością i prostotą wykonania. Wystarczy tylko rzucić je na ziemię i wsunąć pod drzwi. Nieważne jak spadną,  zaprojektowane są tak by zawsze pasować!

 

Akcesoria do jajek Eiko- Pełne barw akcesoria do jajek z pewnością ożywią każdy stół. Kieliszki mogą być używane zarówno go gotowania jak i serwowania jajek. Bez obaw!  Produkty Eiko wykonane są z odpornego na wysokie temperatury tworzywa. Dopełnienie kolekcji stanowią łyżeczki oraz pojemniki na pieprz i sól w pasujących kolorach.  Teraz każdy z członków rodziny może wybrać zestaw w swoim ulubionym kolorze. Dzięki Eiko śniadanie w gronie bliskich staje się niezapomnianym przeżyciem.

 

Garderoba Wardrope-  Wieszaki jakich świat nie widział! Bardzo eleganckie i szalenie oryginalne. Garderoba Wardrope to mocowane do sufitu grube liny z obciążnikiem stabilizującym na końcu. Ubrania można zawiesić na czterech haczykach  rozmieszczonych naprzemiennie. Wieszaki są w pełni stabilne i wytrzymują duże obciążenie. Połączenie niepowtarzalnego designu i stonowanych kolorów na pewno zwróci uwagę zaproszonych gości.

 

Wyłącznym importerem i dystrybutorem Authentics w Polsce jest firma Creative Products. Zachwyceni filozofią projektowania Authentics sprowadziliśmy tę markę tutaj i  pracujemy nad tym by znalazła ona miejsce w polskich domach.. Zapraszamy do współpracy sklepy, studia architektoniczne, firmy poszukujące niebanalnych prezentów dla klientów  i  agencje reklamowe!

Creative Products
ul. Zabłocie 23
30-701 Kraków
tel. 0048 12 350 27 44,
mobile: 0048 12 350 27 44
info@creativeproducts.pl